fbpx

Aktualności

Zapraszamy przed telewizory

09.06.2018

Dzisiaj, o 11.15, zapraszamy na retransmisję koncertu półfinałowego 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, który, 5 maja, odbył się w Amfiteatrze Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Emisja w telewizyjnej „Dwójce”.

To właśnie wtedy trzydzieścioro troje niepełnosprawnych wokalistów rywalizowało o możliwość zaśpiewania dzisiejszego wieczora na Rynku Głównym w Krakowie. Emocje i wzruszenia – gwarantowane. Przypominamy, co o tamtym wydarzeniu powiedział Czesław Mozil, jeden z jurorów półfinału:

– Proszę państwa – zwrócił się do publiczności. – Po raz drugi oceniałem półfinalistów. Obudziłem się o czwartej rano, miałem chandrę, miałem ciemne myśli. A teraz uważam, że dzisiaj jest moim najcudowniejszym dniem w tym roku. Wszystko dlatego, że tu przyszedłem i mogłem słuchać piosenek. Dziękuję bardzo. Naprawdę.

A o 19.30 zapraszamy na krakowski Rynek Główny. Dzisiaj odbędzie się również finał 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

Może Cię zainteresować

Przedłużamy termin zgłoszeń

18.09.2018

Na prośbę dyrektorów szkół, przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do projektu "Każdy jest komuś potrzebny". Na zgłoszenia czekamy do 21 września do godz. 12.00.

Wystarczy mieć głowę

18.09.2018

Jako student Akademii Ekonomicznej w Katowicach, był stypendystą naszego „Indeksu Marzeń”. Twierdzi, że choroby i niepełnosprawności nie usprawiedliwiają ani braku ambicji, ani lenistwa, ani bylejakości życia.

Dołącz do newslettera