fbpx

Aktualności

Zapraszamy przed telewizory

09.06.2018

Dzisiaj, o 11.15, zapraszamy na retransmisję koncertu półfinałowego 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, który, 5 maja, odbył się w Amfiteatrze Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Emisja w telewizyjnej „Dwójce”.

To właśnie wtedy trzydzieścioro troje niepełnosprawnych wokalistów rywalizowało o możliwość zaśpiewania dzisiejszego wieczora na Rynku Głównym w Krakowie. Emocje i wzruszenia – gwarantowane. Przypominamy, co o tamtym wydarzeniu powiedział Czesław Mozil, jeden z jurorów półfinału:

– Proszę państwa – zwrócił się do publiczności. – Po raz drugi oceniałem półfinalistów. Obudziłem się o czwartej rano, miałem chandrę, miałem ciemne myśli. A teraz uważam, że dzisiaj jest moim najcudowniejszym dniem w tym roku. Wszystko dlatego, że tu przyszedłem i mogłem słuchać piosenek. Dziękuję bardzo. Naprawdę.

A o 19.30 zapraszamy na krakowski Rynek Główny. Dzisiaj odbędzie się również finał 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

Może Cię zainteresować

Takie jest serce matki

16.11.2018

Darek ma autyzm, liczne fobie, natręctwa, obsesje. Miewa ostre napady agresji i autoagresji. Kiedy uciekał swojej mamie, to biegł na oślep – nieważne czy był w lesie, czy na zatłoczonej autami ulicy. Nie potrafi powiedzieć, co go zmusza do takiego pędu. Porozumiewa się tylko niewerbalnie.

Siła aniołów w nas

15.11.2018

„Ten film powinien zobaczyć każdy, bo dodaje on sił i odwagi. Uczy też, co jest w życiu najważniejsze” – mówi o „Prawdziwym życiu aniołów” Anna Dymna.

Dołącz do newslettera