Od Anny Dymnej

27.03.2015

Z wizytą u szeryfa miłosierdzia

Anna Dymna, siostra Małgorzata i Janina Dudzik Wczoraj Anna Dymna odwiedziła placówkę Katolickiej Wspólnoty „Chleb Życia”, prowadzoną przez siostrę Małgorzatę Chmielewską w województwie świętokrzyskim. Aktorce towarzyszyły Maja Jaworska, dyrektor Fundacji „Mimo Wszystko”, oraz jej zastępczyni Janina Dudzik.

www.zaczarowana.pl


Z życia Fundacji

08.08.2014

Rozliczenie zbiórki publicznej

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” z siedzibą w Krakowie, ul. Profesora Stefana Myczkowskiego 4, zawiadamia, że ze zbiórki publicznej przeprowadzonej w dniach od 26.04.2013 r. do 28.04.2014 roku, na podstawie decyzji 153/2013, wydanej przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji 26.04.2013 roku, na 31.07.2014 uzyskała kwotę 231 037, 33zł. (słownie: dwieście trzydzieści jeden tysięcy trzydzieści siedem złotych 33/100 gr).www.republikamarzen.orgwww.biuromlodych.org

Uwaga

24.03.2015

Uważnie wypełniaj PIT

Jak informuje portal finansowy Wirtualnej Polski, jeżeli rozliczamy się z fiskusem online, za pomocą nowego systemu, należy dokładnie sprawdzać pole, którego wypełnienie gwarantuje przekazanie 1% podatku na rzecz wybranej przez nas organizacji pożytku publicznego.
14.03.2015

Groupon dla Krzysztofa Globisza

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, Groupon, razem z teatrami z całej Polski, przygotował akcję „Teatr – dodaj do ulubionych”, której ambasadorem jest Andrzej Seweryn, dyrektor naczelny Teatru Polskiego w Warszawie.

Wiadomość dnia

29.03.2015

Najważniejsza jest głowa

Anna, kolejna bohaterka naszego cyklu opowiadającego o niezwyczajnych w swojej zwyczajności kobietach, pracuje w szkolnej bibliotece, w niewielkiej miejscowości na Podhalu. Nawet nie myśli o przeprowadzce do większego miasta. Kiedy, osiem lat temu, zaszła w ciążę, niektórzy twierdzili, że jest to skrajna nieodpowiedzialność z jej strony.

Aktualności

 • 24.03.2015

  faniMani – kupuj i pomagaj

  Od niedawna istnieje nowy sposób, by wspomóc naszych Podopiecznych. Dzięki serwisowi faniMani, robiąc zakupy przez Internet, można bezpłatnie wspierać wybrany przez siebie szczytny cel. Zachęcamy Państwa do korzystania z tej możliwości.
 • 23.03.2015

  Doradza nam Proxymo

  Przykładamy ogromną wagę do zachowania poufności danych osobowych naszych Podopiecznych oraz Darczyńców. Miło nam poinformować, że przez najbliższy rok będzie nam doradzać w tej kwestii Proxymo. Krakowska firma zaoferowała nam bezpłatne świadczenie swoich usług.
 • 22.03.2015

  Kobieta spełniona

  Stefania ma achondroplazję. Ale żyje tak, jakby jej nic nie dolegało. Może być kolejnym przykładem na to, że, jak twierdzą niektórzy, fizyczna niepełnosprawność to tylko stan umysłu. Oto następna bohaterka naszego cyklu, który zapoczątkowaliśmy z okazji Dnia Kobiet.
 • Krystyna Rudek 18.03.2015

  Zapraszamy na wystawę w Skoczowie

  Do końca marca, w Muzeum Parafialnym im. św. Jana Skarkandra w Skoczowie, potrwa wystawa prac plastycznych naszych Podopiecznych z ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego „Dolina Słońca” w Radwanowicach.

Przedstawiamy naszych Przyjaciół

 • 22.09.2014

  Fundacja MATIO

  Anna Dymna od dawna podkreśla, że chociaż cele organizacji pozarządowych bywają różne, to jednak cel mają taki sam. Dlatego nie powinny między sobą konkurować, lecz wzajemnie siebie wspierać oraz dzielić się doświadczeniami. Jedną z najbardziej zaprzyjaźnionych z Fundacją „Mimo Wszystko” organizacji jest MATIO Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę.