Od Anny Dymnej

27.03.2015

Z wizytą u szeryfa miłosierdzia

Anna Dymna, siostra Małgorzata i Janina Dudzik Wczoraj Anna Dymna odwiedziła placówkę Katolickiej Wspólnoty „Chleb Życia”, prowadzoną przez siostrę Małgorzatę Chmielewską w województwie świętokrzyskim. Aktorce towarzyszyły Maja Jaworska, dyrektor Fundacji „Mimo Wszystko”, oraz jej zastępczyni Janina Dudzik.

www.zaczarowana.pl


Z życia Fundacji

08.08.2014

Rozliczenie zbiórki publicznej

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” z siedzibą w Krakowie, ul. Profesora Stefana Myczkowskiego 4, zawiadamia, że ze zbiórki publicznej przeprowadzonej w dniach od 26.04.2013 r. do 28.04.2014 roku, na podstawie decyzji 153/2013, wydanej przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji 26.04.2013 roku, na 31.07.2014 uzyskała kwotę 231 037, 33zł. (słownie: dwieście trzydzieści jeden tysięcy trzydzieści siedem złotych 33/100 gr).www.republikamarzen.orgwww.biuromlodych.org

Uwaga

23.04.2015

2 maja zapraszamy do Łazienek Królewskich

W pierwszą majową sobotę, w Amfiteatrze Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, odbędzie się koncert półfinałowy 11. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty.
24.03.2015

Uważnie wypełniaj PIT

Jak informuje portal finansowy Wirtualnej Polski, jeżeli rozliczamy się z fiskusem online, za pomocą nowego systemu, należy dokładnie sprawdzać pole, którego wypełnienie gwarantuje przekazanie 1% podatku na rzecz wybranej przez nas organizacji pożytku publicznego.

Wiadomość dnia

22.04.2015

Gratka kolekcjonerska na Charytatywni.Allegro.pl

W serwisie Charytatywni.Allegro.pl trwa aukcja figurek robotów wykonanych w druku 3D, pomalowanych m.in. przez Jacka Dukaja, Tomasza Bagińskiego, Annę Dymną i Alexa Jaegera. Środki z licytacji zasilą konto Fundacji „Mimo Wszystko” oraz Stowarzyszenie Klubu Fantastyki „Druga Era”, organizatora festiwalu „Pyrkon”.

Aktualności

 • 20.04.2015

  Wybierz Superbohatera

  Od czterech lat załoga Międzygalaktycznego Zlotu Superbohaterów przyznaje swoją honorową nagrodę – Złotą Pelerynę. W minionych latach otrzymali ją: Jerzy Owsiak, Janek Mela i Adam Małysz. W gronie nominowanych w tegorocznym plebiscycie znalazła się także Anna Dymna.
 • Janusz Świtaj w trakcie ubiegłorocznej kampanii „Pełnosprawny wyborca” 16.04.2015

  Wybory – przywilej demokracji

  10 maja wybierać będziemy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Osoby niepełnosprawne mogą w pełni korzystać z tego przywileju demokracji. Należy jednak pamiętać o terminach, które każdemu, kto posiada prawo wyborcze, gwarantują udział w głosowaniu.
 • Anna Dymna i Zbigniew Skotniczny, prezes SOLIDEX SA 14.04.2015

  Podziękowania dla SOLIDEX-u

  „A jednak właśnie Ty, SOLIDEX-owy Przyjacielu, pomagasz nam od wielu lat, od samego początku naszego działania. Bo Twoją największą wartością i siłą jest życzliwość” – napisała Anna Dymna w liście gratulacyjnym do Zarządu firmy SOLIDEX SA, która obchodzi w tym roku swoje 25-lecie.
 • 13.04.2015

  Profesjonalizm i uśmiech zatrzymane w kadrze

  Nasz tegoroczny spot kampanii 1% trwa zaledwie trzydzieści sekund. Jego realizacja wymagała jednak ciężkiej, wielogodzinnej pracy sporego grona osób. Przedstawiamy materiał filmowy dokumentujący tamte chwile. Dzień wtedy był dżdżysty, wietrzny i niezwykle chłodny. Atmosfera na planie – odwrotnie.

Przedstawiamy naszych Przyjaciół

 • 22.09.2014

  Fundacja MATIO

  Anna Dymna od dawna podkreśla, że chociaż cele organizacji pozarządowych bywają różne, to jednak cel mają taki sam. Dlatego nie powinny między sobą konkurować, lecz wzajemnie siebie wspierać oraz dzielić się doświadczeniami. Jedną z najbardziej zaprzyjaźnionych z Fundacją „Mimo Wszystko” organizacji jest MATIO Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę.