Od Anny Dymnej

19.05.2015

Dajcie mi czas

Anna Dymna i dr Piotr Gajewski, red. naczelny miesięcznika Medycyna Praktyczna, podczas gali tegorocznego konkursu, fot.: Wojciech Karliński Rozstrzygnięto 4. Ogólnopolski Konkurs Literacki „Przychodzi wena do lekarza” im. Profesora Andrzeja Szczeklika. Nagrodzone utwory ukażą się w tomiku zatytułowanym „Dajcie mi czas”, który wydany zostanie przez Medycynę Praktyczną. Wstęp do niego napisała Anna Dymna. Aktorka zasiada w jury konkursu od pierwszej edycji.

www.zaczarowana.pl


Z życia Fundacji

02.09.2015

Rozliczenie zbiórki publicznej

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” z siedzibą w Krakowie, ul. Profesora Stefana Myczkowskiego 4, zawiadamia, że ze zbiórki publicznej przeprowadzonej od 29.04.2014 r. do 28.04.2015 roku, na podstawie decyzji 263/2014, wydanej przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w dniu 24.04.2014 roku, uzyskała kwotę 319 448,93 zł (słownie: trzysta dziewiętnaście tysięcy czterysta czterdzieści osiem 93/100 gr).www.republikamarzen.orgwww.biuromlodych.org

Uwaga

02.09.2015

Już w sobotę Hackathon!

5 września, w Sali VIP Stadionu Cracovia, pasjonaci programowania będą tworzyć aplikację dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Najlepszy projekt zostanie wdrożony w naszej „Dolinie Słońca”.
11.08.2015

„Indeksy Marzeń” czekają na Was

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, w ramach projektu „Akademia Odnalezionych Nadziei”, rozpoczyna czwartą edycję konkursu „Indeks Marzeń”. Mogą do niego przystąpić osoby niepełnosprawne, które potrzebują finansowego wsparcia w kontynuowaniu edukacji.

Wiadomość dnia

01.09.2015

Słuszny protest

3 września, o 12.00, pod Urzędami Wojewódzkimi w całej Polsce, odbędą się pikiety przeciwko wprowadzaniu zmian likwidujących Narodowy Program Ochrony Zdrowia Psychicznego w jego obecnym kształcie.

Aktualności

 • 02.09.2015

  W sukniach ślubnych dla Anny

  13 września, w niedzielę – już po raz drugi – odbędzie się w Polsce bieg w sukniach ślubnych, organizowany przez telewizję TLC. Środki zebrane ze sprzedaży pakietów startowych przekazane zostaną na rzecz Anny Krupy, naszej podopiecznej.
 • 25.08.2015

  Referendum 6 września

  Przypominamy, że trzy dni pozostały jeszcze chorym i niepełnosprawnym osobom uprawnionym, które, 6 września – za pośrednictwem pełnomocnika – chcą wziąć udział w ogólnokrajowym referendum. 28 sierpnia mija termin składania wniosków w tej sprawie.
 • 23.08.2015

  Anna Dymna: Marzenia się urzeczywistniają

  „Kto z nas ma prawo rozsądzać, jakie życie ludzkie, czyje marzenia i potrzeby są więcej warte? Często cytuję słowa Jana Pawła II, które, od bardzo dawna, są dla mnie drogowskazem: »Kimkolwiek jesteś, jesteś kochany. Pamiętaj, że każde życie, nawet bezsensowne w oczach ludzi, ma wieczną i nieskończoną wartość w oczach Boga«” – mówi Anna Dymna, opowiadając o potrzebie budowy ośrodka „Spotkajmy się” w Lubiatowie.
 • Roman Wittbrodt 20.08.2015

  Biorę od kogoś i podaję dalej

  „Kiedy idę ulicą i mówię: »Dzień dobry«, zwykle ludzie też mi tak odpowiadają. Chociaż niektórzy dziwią się, dlaczego odzywam się do nich. Zdarzało się nawet, że słyszałem: »O! Jakiś głupek!«. Ale na takie słowa przestałem zwracać uwagę” – mówi w wywiadzie Roman Wittbrodt, nasz Podopieczny z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lubiatowie.

Przedstawiamy naszych Przyjaciół

 • 22.09.2014

  Fundacja MATIO

  Anna Dymna od dawna podkreśla, że chociaż cele organizacji pozarządowych bywają różne, to jednak cel mają taki sam. Dlatego nie powinny między sobą konkurować, lecz wzajemnie siebie wspierać oraz dzielić się doświadczeniami. Jedną z najbardziej zaprzyjaźnionych z Fundacją „Mimo Wszystko” organizacji jest MATIO Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę.