Z życia Fundacji

05.10.2016

Kartki dla firm na Boże Narodzenie 2016

Boże Narodzenie to czas szczególny i niezwykły. Korzystając z oferty kartek świątecznych „Republiki Marzeń” Fundacji Anny Dymnej oraz firmy DKK Edition, możecie Państwo pomóc osobom niepełnosprawnym.www.republikamarzen.org

Tomik poezji, który zostawia ślad

„Zostawiam swój ślad” to tytuł tomiku, w którym znalazły się utwory laureatów V Konkursu Poezji Osób Niepełnosprawnych „Słowa, dobrze, że jesteście” oraz laureatów V Konkursu Literackiego dla Lekarzy im. prof. Andrzeja Szczeklika „Przychodzi wena do lekarza”. Zachęcamy wszystkich do lektury.


www.biuromlodych.org

26.08.2016

Wyniki 5. edycji konkursu „Każdy jest komuś potrzebny”

Wczoraj w siedzibie naszej Fundacji odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursowej, która wyłoniła zwycięzcę 5. edycji projektu „Każdy jest komuś potrzebny”. Decyzją jury statuetkę SuperWolo 2016 otrzyma klasa V a ze Szkoły Podstawowej nr 93 w Krakowie.

Uwaga

Od lewej: prezes Fundacji im. Brata Alberta ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, dyrektor radiowej Jedynki Rafał Porzeziński, Agata Kornhauser-Duda, prezes Polskiego Radia Barbara Stanisławczyk i Anna Dymna, fot.: Maciej Biedrzycki/PR 04.12.2016

Licytuj tylko sercem!

Od 5 do 9 grudnia potrwają licytacje prac namalowanych przez znakomitości polskiej kultury, nauki i sportu. Tegoroczne „Choinki Jedynki” zorganizowano na rzecz naszych podopiecznych oraz Fundacji im. Brata Alberta.
10.10.2016

Czekamy na zgłoszenia do 17. „Albertiany”

13 marca 2017 r., w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, odbędzie się finał 17. Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana”. Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym konkursie, który organizujemy wspólne z Fundacją im. Brata Alberta.

Wiadomość dnia

24.09.2016

„Wawel” radość wyzwala

„Z miłości do radości” pod taką nazwą uznany producent słodyczy, firma „Wawel”, prowadzi akcję, jakiej celem jest wspieranie potrzebujących. Przegranych w niej nie będzie. Jednak to konsumenci zdecydują, która z organizacji charytatywnych otrzyma najwięcej pieniędzy.

Aktualności

 • 21.11.2016

  Jubileuszowa Aukcja Wielkiego Serca

  19 listopada, w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”, pod honorowym patronatem Jacka Majchrowskiego – prezydenta Krakowa, Elżbiety Pendereckiej oraz Marka Goliszewskiego – prezesa BCC, odbyła się 25. Aukcja Wielkiego Serca. Gospodynią wieczoru była Anna Dymna.
 • 16.11.2016

  Warszawskie spotkanie naszej Zaczarowanej Rodziny

  W miniony poniedziałek, w gmachu Telewizji Polskiej przy ulicy Woronicza w Warszawie, nagrodziliśmy tych, którzy wsparli niepełnosprawnych wokalistów podczas 12. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.
 • 15.11.2016

  „Pomaga się tak, jak się oddycha”

  W minioną sobotę, w krakowskim Dworku Białoprądnickim, odbyło się spotkanie motywująco-charytatywne „Puzzle Sukcesu – współpraca biznesu z NGO". Jego pomysłodawcą i organizatorem była fundacja „Głos Serca”.
spotkajmy_sie
Allegro
Bip