www.republikamarzen.org

Tomik poezji, który zostawia ślad

„Zostawiam swój ślad” to tytuł tomiku, w którym znalazły się utwory laureatów V Konkursu Poezji Osób Niepełnosprawnych „Słowa, dobrze, że jesteście” oraz laureatów V Konkursu Literackiego dla Lekarzy im. prof. Andrzeja Szczeklika „Przychodzi wena do lekarza”. Zachęcamy wszystkich do lektury.


www.biuromlodych.org

26.08.2016

Nowożeńcy podopiecznym

Każda okazja jest odpowiednia, by zrobić coś dla innych – nawet w dniu ślub. Ola i Wojtek zamiast kwiatów wybrali pomoc podopiecznym naszej Fundacji.

Uwaga

W ubiegłym roku najwyżej wylicytowano pracę 10-letniej Amelii Kiełbasy z Zabłocia – 2500 zł, fot.: Polskie Radio 23.10.2016

Uwaga: ruszyły 15. „Choinki Jedynki”!

Młodzi Przyjaciele, chwytajcie za kredki, pędzle, ołówki, węgle! Pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy, rozpoczął się wielki konkurs plastyczny Programu I Polskiego Radia dla uczniów zerówek, szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.
10.10.2016

Czekamy na zgłoszenia do 17. „Albertiany”

13 marca 2017 r., w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, odbędzie się finał 17. Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana”. Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym konkursie, który organizujemy wspólne z Fundacją im. Brata Alberta.

Wiadomość dnia

24.09.2016

„Wawel” radość wyzwala

„Z miłości do radości” pod taką nazwą uznany producent słodyczy, firma „Wawel”, prowadzi akcję, jakiej celem jest wspieranie potrzebujących. Przegranych w niej nie będzie. Jednak to konsumenci zdecydują, która z organizacji charytatywnych otrzyma najwięcej pieniędzy.

Aktualności

 • 25.10.2016

  Moc 1% – dziękujemy

  Do 23 października Urząd Skarbowy przekazał nam z odpisów 1% kwotę 4 466 444,25 zł. Pięknie dziękujemy wszystkim tym, którzy, w rozliczeniu z fiskusem, zechcieli wesprzeć podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.
 • 19.10.2016

  Piątka w skali Bouforta

  W miniony weekend – dzięki Grupie Żywiec – nasi podopieczni z ośrodka „Dolina Słońca” w Radwanowicach i Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lubiatowie popłynęli „Zawiszą Czarnym” – flagowym żaglowcem Związku Harcerstwa Polskiego, a jednocześnie największą tego typu jednostką skautową na świecie.
 • 19.10.2016

  Lekcja historii

  Dzięki fundacjom „Sports Tours Poland” i „Kraków Zwiedzanie”, 15-osobowa grupa naszych podopiecznych z „Doliny Słońca” mogła zwiedzić krakowskie stare miasto oraz zamek w Niepołomicach.
spotkajmy_sie
Allegro
Bip