Ćwierćwiecze teatru szczęśliwego
„Albertiana” ma 25 lat. Nasz festiwal, organizowany wspólnie z Fundacją im. Brata Alberta, pokazuje, że teatr osób z niepełnosprawnością intelektualną przekracza pierwotną funkcję terapii. Główni bohaterowie wydarzenia sprawdzają się w każdej konwencji teatralnej: oczarowują ekspresją, intrygują, bawią. Ich twórczość skłania też do refleksji.









