fbpx

Aktualności

1 procent to 11 milionów

06.08.2008

Z radością informujemy, że nasza fundacja z akcji 1% zebrała w tym roku ponad 11 milionów złotych. Dziękujemy wszystkim darczyńcom. „Razem stworzymy słoneczne punkty na mapie naszej rzeczywistości” - cieszy się Anna Dymna.

Drodzy Przyjaciele, kochani Darczyńcy!

Dziś jest mój szczęśliwy dzień! Dziękuję Wam!

Znane są już oficjalne wyniki akcji przekazywania 1% podatku za 2007 rok na organizacje pozarządowe. W tym roku trzykrotnie więcej podatników skorzystało z tej możliwości i trzy razy więcej osób zdecydowało się przekazać swój 1 % na moją Fundację „Mimo Wszystko”. W sumie udało się nam zebrać ponad 11 milionów złotych! Jestem zaskoczona, dumna i szczęśliwa! Chcę żebyście wiedzieli, że to dla mnie najważniejsze i najpiękniejsze pieniądze na świecie, a ich wartość jest niepoliczalna. Bo jak wycenić życzliwość i zaufanie? Jak za nie dziękować? To w naszych czasach prawdziwy skarb. Wasze zaufanie daje mi siły i radość, umacnia wiarę w sens działania i daje przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Obiecuję, że każda złotówka z tych 11 milionów zamieni się w uśmiech pokrzywdzonego przez los człowieka. Dzięki Waszej pomocy wybudujemy razem w Radwanowicach pod Krakowem „Dolinę Słońca”, czyli ośrodek rehabilitacyjno-terapeutyczny dla 200 osób z niepełnosprawnością intelektualną. Liczymy też, że uda nam się ruszyć z budową ośrodka terapeutycznego dla osób z różnymi niepełnosprawnościami w nadmorskim Lubiatowie, na terenie byłej jednostki wojsk rakietowych. Razem stworzymy słoneczne punkty na mapie naszej rzeczywistości.

Na naszej stronie internetowej będziemy Was dokładnie informowali o wszystkich etapach budowy i oczywiście, jak co roku, rozliczymy się z każdej złotówki. Dziękuję Mediom: życzliwym i dociekliwym Dziennikarzom prasowym, radiowym i telewizyjnym. Dziękuję moim Kolegom Aktorom i Piosenkarzom, Poetom i Lekarzom, Duchownym i Biznesmenom, którzy z radością uczestniczą w naszych projektach i nigdy nie odmawiają pomocy, a przede wszystkim Telewizji Polskiej. To dzięki programowi „Spotkajmy się” oraz rozmowom z ludźmi chorymi i osobami z niepełnosprawnością, poznaję ich prawdziwe problemy i mam odwagę pomagać. Dziękuję zaprzyjaźnionym Fundacjom. Wasze rady, pomoc i życzliwość są dla mnie źródłem ogromnej siły. Dziękuję wreszcie tym, którym pomagamy, Ludziom chorym i Osobom z niepełnosprawnością, za ich zaufanie i umiejętność korzystania z naszej pomocy. Wasz uśmiech jest sensem naszego działania, a Wasza przyjaźń jest największą nagrodą. Dziękuję wszystkim kochanym Jednoprocentowym Darczyńcom. Życzę, aby uśmiech, który dzięki Wam pojawi się na twarzach naszych Podopiecznych, zawsze towarzyszył Wam i pomagał cieszyć się życiem. Dziękuję, że z nami jesteście. Całuję mocno.

Anna Dymna i pracownicy fundacji „Mimo Wszystko”

Może Cię zainteresować

Zapraszamy na wirtualną galę „Albertiany”

18.09.2020

„Albertiana” to ważne i radosne wydarzenie dla artystów z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich opiekunów. Przekonujemy się o tym od lat. Laureaci tegorocznej edycji konkursu zostali wyłonieni. Ale jego marcowe podsumowanie, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, uniemożliwiły obostrzenia związane z pandemią.

Anna Dymna: Kamil inspiruje

15.09.2020

„Ważne jest nie tylko to, by ludzie zdrowi i w pełni sił odnosili się normalnie do osób z niepełnosprawnością. Istotne, żeby same osoby niepełnosprawne uwierzyły w możliwość realizacji własnych ambicji i marzeń” – mówi Anna Dymna, komentując sukces Kamila Czeszela na tegorocznym festiwalu w Opolu.

Dołącz do newslettera