fbpx

Aktualności

1 procent to 11 milionów

06.08.2008

Z radością informujemy, że nasza fundacja z akcji 1% zebrała w tym roku ponad 11 milionów złotych. Dziękujemy wszystkim darczyńcom. „Razem stworzymy słoneczne punkty na mapie naszej rzeczywistości” - cieszy się Anna Dymna.

Drodzy Przyjaciele, kochani Darczyńcy!

Dziś jest mój szczęśliwy dzień! Dziękuję Wam!

Znane są już oficjalne wyniki akcji przekazywania 1% podatku za 2007 rok na organizacje pozarządowe. W tym roku trzykrotnie więcej podatników skorzystało z tej możliwości i trzy razy więcej osób zdecydowało się przekazać swój 1 % na moją Fundację „Mimo Wszystko”. W sumie udało się nam zebrać ponad 11 milionów złotych! Jestem zaskoczona, dumna i szczęśliwa! Chcę żebyście wiedzieli, że to dla mnie najważniejsze i najpiękniejsze pieniądze na świecie, a ich wartość jest niepoliczalna. Bo jak wycenić życzliwość i zaufanie? Jak za nie dziękować? To w naszych czasach prawdziwy skarb. Wasze zaufanie daje mi siły i radość, umacnia wiarę w sens działania i daje przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Obiecuję, że każda złotówka z tych 11 milionów zamieni się w uśmiech pokrzywdzonego przez los człowieka. Dzięki Waszej pomocy wybudujemy razem w Radwanowicach pod Krakowem „Dolinę Słońca”, czyli ośrodek rehabilitacyjno-terapeutyczny dla 200 osób z niepełnosprawnością intelektualną. Liczymy też, że uda nam się ruszyć z budową ośrodka terapeutycznego dla osób z różnymi niepełnosprawnościami w nadmorskim Lubiatowie, na terenie byłej jednostki wojsk rakietowych. Razem stworzymy słoneczne punkty na mapie naszej rzeczywistości.

Na naszej stronie internetowej będziemy Was dokładnie informowali o wszystkich etapach budowy i oczywiście, jak co roku, rozliczymy się z każdej złotówki. Dziękuję Mediom: życzliwym i dociekliwym Dziennikarzom prasowym, radiowym i telewizyjnym. Dziękuję moim Kolegom Aktorom i Piosenkarzom, Poetom i Lekarzom, Duchownym i Biznesmenom, którzy z radością uczestniczą w naszych projektach i nigdy nie odmawiają pomocy, a przede wszystkim Telewizji Polskiej. To dzięki programowi „Spotkajmy się” oraz rozmowom z ludźmi chorymi i osobami z niepełnosprawnością, poznaję ich prawdziwe problemy i mam odwagę pomagać. Dziękuję zaprzyjaźnionym Fundacjom. Wasze rady, pomoc i życzliwość są dla mnie źródłem ogromnej siły. Dziękuję wreszcie tym, którym pomagamy, Ludziom chorym i Osobom z niepełnosprawnością, za ich zaufanie i umiejętność korzystania z naszej pomocy. Wasz uśmiech jest sensem naszego działania, a Wasza przyjaźń jest największą nagrodą. Dziękuję wszystkim kochanym Jednoprocentowym Darczyńcom. Życzę, aby uśmiech, który dzięki Wam pojawi się na twarzach naszych Podopiecznych, zawsze towarzyszył Wam i pomagał cieszyć się życiem. Dziękuję, że z nami jesteście. Całuję mocno.

Anna Dymna i pracownicy fundacji „Mimo Wszystko”

Może Cię zainteresować

Certyfikat naszej transparentności

29.09.2022

Miło nam poinformować, że Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” pomyślnie przeszła wnikliwy audyt CAF International, który potwierdza naszą transparentność jako organizacji non-profit.

Głębiej patrzyć w człowieka

28.09.2022

Gościem najbliższego programu „Anna Dymna – Spotkajmy się” będzie Karolina Cybula, psycholog, wyróżniona w plebiscycie „Człowiek bez barier”, która zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym.

Dołącz do newslettera