fbpx

Aktualności

24. „Albertiana” – czekamy na zgłoszenia

15.11.2023

Wspólnie z Fundacją im. Brata „Alberta” rozpoczynamy 24. edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Albertiana”. Od dzisiaj – z wielką niecierpliwością – czekamy na Wasze zgłoszenia.

Do udziału w 24. Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Albertiana” zapraszamy zespoły oraz solistów z całej Polski. Na zgłoszenia czekamy do 19 grudnia 2023 r.

Regulamin konkursu oraz dokumenty zgłoszeniowe umieszczone są pod oknem filmu. Prosimy o ich elektroniczne wypełnienie, wydrukowanie, opatrzenie podpisem oraz przesłanie na adres podany w regulaminie.

Jaka jest „Albertiana”? Zobaczcie relację z ubiegłego roku.

Może Cię zainteresować

Wnętrze pomieszczenia. W centralnej części zdjęcia widać mężczyznę przebranego za mikołaja i mężczyznę w świątecznym swetrze. Przytulają się z uśmiechami na twarzach. Po prawej stronie zdjęcia widać mężczyznę w szarym swetrze i czerwonej czapce z białym futerkiem. Stoi tyłem. W tle, na podwyższeniu, widać mężczyznę w stroju elfa. Schyla się do paczek prezentowych. Za nim widać fragment ekranu od rzutnika, a na nim obraz świąteczny z choinką.

Mikołajki z Cisco

09.12.2025

Przyjazd mikołaja do „Doliny Słońca” to wydarzenie, które co roku wywołuje wśród naszych podopiecznych ogromne wzruszenie i radość. Po raz kolejny niezwykłą atmosferę tego dnia pomogli stworzyć niezastąpieni przyjaciele z Cisco Kraków. Zadbali o to, by emocje były wyłącznie pozytywne.

Zdjęcie w korytarzu galerii handlowej. Trzy osoby, młody mężczyzna i dwie młode kobiety, stoją za stołami stoiska i pozują do zdjęcia. Uśmiechają się. Ubrani są w zielone koszulki. Stoły pokryte są ciemnozielonymi obrusami. Na stołach widnieje dużo przedmiotów-ozdób związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Na ladzie po środku widać logotyp Galerii Bronowice. Za osobami stoi roll-up z logotypem Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Za stoiskiem i osobami widać ruchome schody galerii.

Tegoroczny Świąteczny Kiermasz Charytatywny

08.12.2025

W najbliższy weekend, 13-14 grudnia (sobota-niedziela), wolontariusze Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” po raz kolejny organizują Świąteczny Kiermasz Charytatywny. Wszystkich serdecznie zapraszamy do Galerii Bronowice, do „Sfery Super Bohatera”.

Dołącz do newslettera