fbpx

Aktualności

„Albertiana” – czekamy na zgłoszenia

12.11.2019

Wspólnie z Fundacją im. Brata Alberta rozpoczynamy pierwszy etap 20. Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana”. Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Finał tego niezwykłego konkursu odbędzie się 23 marca 2020 r., na Dużej Scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. „Albertiana” to nie tylko nagrody i możliwość występu w najpiękniejszym teatrze w Polsce. To przede wszystkim udowadnianie, że niepełnosprawność intelektualna nie jest przeszkodą, by dostarczać publiczności wzruszeń, radości, a także refleksji. I że na podstawowym, najbardziej ludzkim, poziomie wszyscy jesteśmy tacy sami.

Do udziału w 20. Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana” zapraszamy zespoły oraz solistów z całej Polski. Na zgłoszenia czekamy do 16 grudnia 2019 r.

Pliki do pobrania znajdują się poniżej.

 

Regulamin

Regiony

Karta zgłoszeniowa

Załącznik 1

Załącznik 2

Załącznik 3

Załącznik 4

Może Cię zainteresować

Judo dla każdego

24.02.2020

Dzieci z niepełnosprawnościami – w wieku szkolnym – mają możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć judo. Treningi odbywają się w Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych. Prowadzi je Aneta Łoś – magister wychowania fizycznego, certyfikowany instruktor PZJudo i wielokrotna mistrzyni Polski w tej dyscyplinie.

Zapraszamy przed telewizory

20.02.2020

Gościem emitowanego jutro telewizyjnego programu „Anna Dymna – Spotkajmy się” jest Weronika Wątroba, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Mimo ograniczeń fizycznych, dziewczyna cieszy się życiem.

Dołącz do newslettera