fbpx

Aktualności

Emocjonująca rywalizacja

10.05.2008

Dzisiaj, w Łazienkach Królewskich w Warszawie, odbyły się półfinały 4. edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty. Byli z nami Irena Santor oraz Ania i Michał Wiśniewscy.

Koncert poprowadzili Anna Dymna i Cezary Kosiński.

Niepełnosprawnych artystów dopingowała licznie zgromadzona publiczność. Jury pod przewodnictwem Jerzego Połomskiego w składzie: Anna Cieślak, Barbara Podmiotko, Radosław Kiszewski, Andrzej Poniedzielski i Marek Sierocki oceniło występy 33 najlepszych solistów. Entuzjazm i talent wykonawców, czar najpiękniejszych polskich piosenek i towarzysząca im rywalizacja, jak co roku, wywoływały emocje.

Jurorzy nie mieli łatwego zadania. Bardzo długo zastanawiali się nad werdyktem. Stawka była wysoka. Laureaci półfinałów już 14 czerwca, na Rynku Głównym w Krakowie, podczas Koncertu Finałowego staną na scenie obok takich gwiazd jak: Kasia Cerekwicka, Natalia Kukulska, Halinka Młynkowa, Grzegorz Markowski, Andrzej Sikorowski i Szymon Wydra.

Finaliści 4. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

Kategoria dzieci:
– Klaudia Mikinia
– Aleksandra Pozorska
– Grzegorz Batóg
– Zuzanna Osuchowska
– Anna Maria Kobyłecka
– Robert Rumak

Kategoria dorosłych:
– Łukasz Baruch-Skoniecki
– Elżbieta Kuzio
– Iwona Pierzchała
– Dariusz Tabiś
– Agnieszka Rejtczak
– Agnieszka Łozińska

Gratulujemy zwycięzcom! Serdecznie zapraszamy do eliminacji w przyszłym roku. Jednocześnie dziękujemy wszystkim solistom 4. edycji naszego Festiwalu oraz osobom, które ich wspierały.

Może Cię zainteresować

Konferencja prasowa przed zaczarowanym weekendem

12.06.2026

Wczoraj, w Pałacu Potockich, miała miejsce konferencja prasowa poświęcona finałowi 18. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki oraz niedzielnemu koncertowi fundacji „Nadzieja mimo wszystko”. Wydarzenia, organizowane przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, odbędą się w najbliższy weekend na Rynku Głównym w Krakowie.

„Dolina Słońca” nieczynna

11.06.2026

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że 15 czerwca 2026 r., w poniedziałek, nie będzie czynny nasz Ośrodek Terapeutyczno-Rehabilitacyjny „Dolina Słońca” w Radwanowicach.

Dołącz do newslettera