fbpx

Aktualności

Jest się czym chwalić

26.05.2020

Wakacje za pasem. Tegoroczne będą szczególne. Miejmy jednak nadzieję, że upłyną słonecznie, radośnie i spokojnie. Tych, którzy wybierają się nad Bałtyk, zapraszamy do odwiedzenia Lubiatowa.

W Lubiatowie, przy ulicy Spacerowej, mieszczą się nasze Warsztaty Terapii Zajęciowej. W okresie obostrzeń, związanych z pandemią COVID-19, placówka była zamknięta. Ale… Uczestnicy WTZ nie próżnowali. Zajęcia odbywali w domach, korzystając z materiałów dowożonych przez terapeutów. Efekt tej pracy można zobaczyć w galerii poniżej. Jest się czym chwalić.

Pracownie WTZ w Lubiatowie zaczną działać od 1 czerwca. Cieszą się z tego i uczestnicy, i terapeuci, bo wszyscy za sobą bardzo tęsknili.

Fot.: Arkadiusz Śliwiński

Może Cię zainteresować

Wtedy dzieją się cuda

10.07.2020

Okres obostrzeń pandemicznych niczego w naszej pracy nie zmienił. Co więcej – nasi podopieczni wymagali w tym czasie większego wsparcia niż zwykle. Zatroszczyliśmy się również o osoby starsze, chore oraz niepełnosprawne, którym szczególnie trudno byłoby sobie radzić w tej niełatwej rzeczywistości.

W Lubiatowie rosną melony

02.07.2020

Letni czas w Lubiatowie jest szczególny. Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z pracowni przyrodniczo-gospodarczej wykonują teraz również prace ogrodnicze. To nic, że gleba nadmorskiego lasu jest niskiej jakości. Nasiona owoców i warzyw zasadzili już w marcu.

Dołącz do newslettera