fbpx

Aktualności

Jesteśmy wdzięczni za tę przyjaźń

23.03.2023

Wadowscy sp. z o.o. wspiera nasze działania od 14 lat. Robi to nie tylko użyczając fundacji swoje samochody i je serwisując, ale także pomagając nam w urzeczywistnianiu idei społecznej integracji. Taka pomoc to coś znacznie więcej, niż tylko społeczna odpowiedzialność biznesu.

Dzięki wsparciu rodzinnej, motoryzacyjnej firmy z Krakowa nie musimy posiadać własnych samochodów i wydawać publicznych pieniędzy na ich serwisowanie. Możliwość korzystania z aut przekazanych przez Wadowscy sp. z o.o. zwiększą mobilność naszych pracowników i wolontariuszy, znacznie ułatwia nam pracę. Wielokrotnie też pomaga w udzielaniu doraźnej pomocy podopiecznym fundacji, którzy mieszkają w miejscach odległych od Krakowa. Samochodami od Wadowscy sp. z o.o. dowozimy też naszych podopiecznych z „Doliny Słońca” w Radwanowicach do lekarzy specjalistów w całej Małopolsce.

Fot.: archiwum fundacji

Państwo Wadowscy wielokrotnie angażowali się i angażują w organizację naszych projektów, nawiązując również bezpośrednie relacje z naszymi podopiecznymi. Jesteśmy wdzięczni i dumni z faktu posiadania takich przyjaciół. Tym bardziej, że wspieranie potrzebujących przez Wadowscy sp. z o.o. osadzone jest w szczerej otwartości, życzliwości oraz empatii – zarówno zarządu firmy, jak i jej pracowników.

W tym miesiącu ponownie otrzymaliśmy od Wadowscy sp. z o.o. dwa nowe samochody marki KIA. Dziękujemy.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Pawłem Wadowskim, współwłaścicielem Wadowscy sp. z o.o., laureatem Medalu Świętego Brata Alberta, który przyznawany jest osobom szczególnie zasłużonym w niesieniu pomocy osobom chorym i z niepełnosprawnościami.

Może Cię zainteresować

Dzięki dobrym ludziom

12.04.2024

Roman kończy w tym roku 61 lat. Jest życzliwy, uśmiechnięty, taktowny, sumienny. I trochę nieśmiały. Lubi pomagać innym. Dlatego uważa siebie nie tylko za uczestnika Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lubiatowie. Z dumą zaznacza, że jest też wolontariuszem Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Kilka lat temu wolontariat Romana został doceniony. Za wspieranie koleżanek i kolegów otrzymał – od dyrekcji fundacji – aparat fotograficzny.

Liczy się autentyczność

11.04.2024

Gościem jutrzejszego programu „Anna Dymna – Spotkajmy się” będzie ppłk rez. pil. dr inż. Tomasz Czerwiński, wykładowca Lotniczej Akademii Wojskowej, który uległ wypadkowi lotniczemu.

Dołącz do newslettera