fbpx

Aktualności

Jesteśmy wdzięczni za tę przyjaźń

23.03.2023

Wadowscy sp. z o.o. wspiera nasze działania od 14 lat. Robi to nie tylko użyczając fundacji swoje samochody i je serwisując, ale także pomagając nam w urzeczywistnianiu idei społecznej integracji. Taka pomoc to coś znacznie więcej, niż tylko społeczna odpowiedzialność biznesu.

Dzięki wsparciu rodzinnej, motoryzacyjnej firmy z Krakowa nie musimy posiadać własnych samochodów i wydawać publicznych pieniędzy na ich serwisowanie. Możliwość korzystania z aut przekazanych przez Wadowscy sp. z o.o. zwiększą mobilność naszych pracowników i wolontariuszy, znacznie ułatwia nam pracę. Wielokrotnie też pomaga w udzielaniu doraźnej pomocy podopiecznym fundacji, którzy mieszkają w miejscach odległych od Krakowa. Samochodami od Wadowscy sp. z o.o. dowozimy też naszych podopiecznych z „Doliny Słońca” w Radwanowicach do lekarzy specjalistów w całej Małopolsce.

Fot.: archiwum fundacji

Państwo Wadowscy wielokrotnie angażowali się i angażują w organizację naszych projektów, nawiązując również bezpośrednie relacje z naszymi podopiecznymi. Jesteśmy wdzięczni i dumni z faktu posiadania takich przyjaciół. Tym bardziej, że wspieranie potrzebujących przez Wadowscy sp. z o.o. osadzone jest w szczerej otwartości, życzliwości oraz empatii – zarówno zarządu firmy, jak i jej pracowników.

W tym miesiącu ponownie otrzymaliśmy od Wadowscy sp. z o.o. dwa nowe samochody marki KIA. Dziękujemy.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Pawłem Wadowskim, współwłaścicielem Wadowscy sp. z o.o., laureatem Medalu Świętego Brata Alberta, który przyznawany jest osobom szczególnie zasłużonym w niesieniu pomocy osobom chorym i z niepełnosprawnościami.

Może Cię zainteresować

Wiatr w żagle marzeń

09.06.2023

Z 20-letnią Martyną Wójcik, uczestniczką dzisiejszego koncertu „Debiuty” 60. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, rozmawialiśmy wczoraj, późnym popołudniem, niedługo po zakończeniu pierwszej próby w opolskim amfiteatrze. Zwyciężczyni 15. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki oraz laureatka drugiego miejsca w ubiegłorocznym Rodzinnym Konkursie Zaczarowanej Piosenki stwierdziła, że do Opola przyjechała w jednym celu: żeby zaśpiewać jak najlepiej.

Biuro fundacji nieczynne

07.06.2023

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek, 9 czerwca 2023 r., nasze krakowskie biuro będzie nieczynne.

Dołącz do newslettera