fbpx

Aktualności

Pięknie dziękujemy

13.06.2018

Dzięki Fundacji Agory – ze specjalnej prenumeraty solidarnościowej „Gazety Wyborczej” – udało się zebrać 165 tysięcy złotych na wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami.

Wspólnie z Fundacją Agory oraz Katolicką Wspólnotą „Chleb Życia” s. Małgorzaty Chmielewskiej zajmiemy się rozdysponowaniem środków, które ofiarowali ludzie kierowani nie tylko szlachetnym odruchem serca, lecz przede wszystkim głęboką empatią i zrozumieniem dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami, w tym z niepełnosprawnością intelektualną. Pieniądze przeznaczymy na sprzęt rehabilitacyjny, stypendia (umożliwiające pójście do kina, fryzjera, nabycie płyt albo książek) oraz zakup rzeczy codziennego użytku – na zwykłe sprawy każdego dnia, których najbardziej potrzebujący są od lat pozbawiani.

O tym, kto skorzysta z pomocy, zdecydują przedstawiciele Fundacji Agory, Katolickiej Wspólnoty „Chleb Życia” i Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Dziękujemy pięknie wszystkim, których udziałem stał się ten solidarnościowy gest.

Fot.: Anna Kołtunowicz / Gazeta Wyborcza

Może Cię zainteresować

Niech ten festiwal trwa

05.06.2026

„Wielu finalistów Festiwalu Zaczarowanej Piosenki twierdzi, że w tym konkursie największą nagrodą nie są wcale stypendia czy statuetki dla laureatów, lecz sama możliwość doświadczania niezwykłej atmosfery tego wydarzenia. Takie wyznania zachwycają najbardziej” – mówi Anna Ozner.

Największe bariery są w głowie

04.06.2026

Gośćmi jutrzejszego programu „Anna Dymna – Spotkajmy się” będzie rodzina państwa Klimzów: Monika, Szymon i półroczny Tymek. Pan Szymon jest paraplegikiem.

Dołącz do newslettera