fbpx

Aktualności

Pisankowe warsztaty w Galerii Krakowskiej

12.04.2019

13 i 14 kwietnia, czyli w najbliższy weekend, zapraszamy dzieci do Galerii Krakowskiej na warsztaty malowania pisanek. Organizatorem charytatywnego wydarzenia jest kwiaciarnia „Łodyga” we współpracy z Galerią Krakowską.

Warsztaty będą obywały się co godzinę – od 10.00 do 18.00. Udział w nich mogą wziąć dzieci w wieku 7-13 lat. Całkowity dochód z dobrowolnych wpłat zostanie przekazany podopiecznym Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

– Fundacja „Mimo Wszystko” od kilkunastu lat, przez swoje projekty, działania i zaangażowanie, sprawia że osobom z mniejszymi szansami żyje się lepiej i mimo wszelkich przeciwności losu – łatwiej. Dlatego w ramach organizowanych przez nas warsztatów chcemy wesprzeć jej działalność. Mamy nadzieję, że, dzięki zebranym kwotom, przyczynimy się do tego, że na czyjejś twarzy pojawi się uśmiech – zaznaczają przedstawiciele kwiaciarni „Łodyga”. I dodają:

– Dawanie siebie, swojej pracy, zaangażowania i czasu drugiemu człowiekowi to chyba jedno z największych wyzwań w dzisiejszych czasach. Jednak, mimo wszystko, kiedy tylko możemy – dajemy! To ogromna frajda widząc jak Twoja praca przyczynia się do dawania szczęścia drugiemu człowiekowi. Sprawia, że tym, którzy mają w życiu trudniej, jest lżej, lepiej, że są szczęśliwsi. A to ogromna wartość sama w sobie.

Jesteśmy pewni, że te dwa dni pisankowych warsztatów będą nie tylko twórczym, lecz także radosnym spotkaniem w Galerii Krakowskiej. Zapraszamy.

Może Cię zainteresować

Marsz „Tak dla transplantacji” w Zakopanem

21.10.2019

W minioną sobotę Anna Dymna uczestniczyła w marszu nordic walking pod hasłem „Tak dla transplantacji”. W wydarzeniu wziął również udział prezydent Andrzej Duda, profesor Marian Zembala, jeden z nestorów polskiej transplantologii, a także prof. Alicja Chybicka, która jest pionierką onkologii dziecięcej w naszym kraju.

Ocalmy ich godność

20.10.2019

Młodzi Artyści, pod honorowym patronatem Agaty Kornhauser-Dudy, małżonki prezydenta Polski, ruszyły 18. „Choinki Jedynki” – akcja charytatywna Programu I Polskiego Radia. Czekamy na Wasze piękne, bożonarodzeniowe prace. Zostaną one zlicytowane na wyjątkowej aukcji. Dochód z niej pozwoli ocalić godność osób z niepełnosprawnościami.

Dołącz do newslettera