fbpx

Aktualności

Pisankowe warsztaty w Galerii Krakowskiej

12.04.2019

13 i 14 kwietnia, czyli w najbliższy weekend, zapraszamy dzieci do Galerii Krakowskiej na warsztaty malowania pisanek. Organizatorem charytatywnego wydarzenia jest kwiaciarnia „Łodyga” we współpracy z Galerią Krakowską.

Warsztaty będą obywały się co godzinę – od 10.00 do 18.00. Udział w nich mogą wziąć dzieci w wieku 7-13 lat. Całkowity dochód z dobrowolnych wpłat zostanie przekazany podopiecznym Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

– Fundacja „Mimo Wszystko” od kilkunastu lat, przez swoje projekty, działania i zaangażowanie, sprawia że osobom z mniejszymi szansami żyje się lepiej i mimo wszelkich przeciwności losu – łatwiej. Dlatego w ramach organizowanych przez nas warsztatów chcemy wesprzeć jej działalność. Mamy nadzieję, że, dzięki zebranym kwotom, przyczynimy się do tego, że na czyjejś twarzy pojawi się uśmiech – zaznaczają przedstawiciele kwiaciarni „Łodyga”. I dodają:

– Dawanie siebie, swojej pracy, zaangażowania i czasu drugiemu człowiekowi to chyba jedno z największych wyzwań w dzisiejszych czasach. Jednak, mimo wszystko, kiedy tylko możemy – dajemy! To ogromna frajda widząc jak Twoja praca przyczynia się do dawania szczęścia drugiemu człowiekowi. Sprawia, że tym, którzy mają w życiu trudniej, jest lżej, lepiej, że są szczęśliwsi. A to ogromna wartość sama w sobie.

Jesteśmy pewni, że te dwa dni pisankowych warsztatów będą nie tylko twórczym, lecz także radosnym spotkaniem w Galerii Krakowskiej. Zapraszamy.

Może Cię zainteresować

Daje sobie szansę na sukces

24.04.2019

O przypadkowości nie było mowy. Poprzeczkę zawieszono wysoko. Kiedy Aleksandra Nykiel, dwukrotna laureatka Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, wylosowała piosenkę z repertuaru Anny Jantar, Natalia Kukulska, córka tragicznie zmarłej wokalistki, podkreśliła: „To jest utwór-wyzwanie”.

Droga Krzyżowa w Radwanowicach

19.04.2019

W Wielki Piątek mieszkańcy Radwanowic wraz z podopiecznymi i pracownikami Fundacji im. Brata Alberta oraz Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” uczestniczyli w drodze krzyżowej.

Dołącz do newslettera