fbpx

Aktualności

Siła aniołów w nas

15.11.2018

„Ten film powinien zobaczyć każdy, bo dodaje on sił i odwagi. Uczy też, co jest w życiu najważniejsze” – mówi o „Prawdziwym życiu aniołów” Anna Dymna.

W roli głównej produkcji, według scenariusza i w reżyserii Artura „Barona” Więcka, zobaczymy Krzysztofa Globisza. Na planie towarzyszą mu m.in.: Kinga Preis, Jan Frycz i Jerzy Trela.

– Krzysztof, który pod koniec 2014 roku doznał udaru i walczył o życie, w swojej obecnej pracy artystycznej pokazuje publicznie, że nigdy nie należy tracić nadziei, zamykać się w sobie albo wstydzić własnej inności. Odkrywa przed nami prostą, a jednocześnie wielką, tajemnicę życia. Zapewne przez to motywuje ludzi, którzy z różnych względów czują się zrezygnowani albo nawet przybici codziennością. Właśnie o cudownej energii, która nas łączy i pomaga żyć, opowiada „Prawdziwe życie aniołów”. Radość Krzysztofa, jaką widać w tym filmie, autentycznie uskrzydla.

W 2015 r. zorganizowaliśmy dla Krzysztofa Globisza koncert charytatywny „Nasz Anioł w Krakowie”. Anna Dymna przypomina, że z pomocą dla wybitnego aktora Narodowego Starego Teatru ruszyło wtedy wielu znanych i nieznanych aniołów. Wszyscy oni uruchomili ogrom dobrej energii.

– Tego rodzaju pozytywnej siły potrzebujemy w codziennych działaniach fundacji „Mimo Wszystko”. Kiedy ta energia jest, nawet najtrudniejsze sytuacje, z jakimi się stykamy, stają się łatwiejsze. Każdy nasz darczyńca i sponsor to anioł. Być może niektórzy z nich nawet nie przypuszczają, jak wiele dobrego robią swoją anielską energią. Uśmiech Krzysia Globisza jest tak naprawdę uśmiechem wszystkich podopiecznych mojej fundacji, którzy, dzięki różnym aniołom, nie czują się samotni – podkreśla Anna Dymna.

Prawdziwe życie aniołów – jesień

Zobaczcie jak wyglądał nasz jesienny plan! Podziękowania dla Pani Anny Dymnej za piękne słowa o prawdziwych aniołach i Panu Krzysztofie Globiszu!

Gepostet von Prawdziwe życie aniołów – film am Mittwoch, 14. November 2018

Może Cię zainteresować

Zmienił się świat

20.05.2019

W minioną niedzielę Aleksandra Nykiel zwyciężyła w „Szansie na sukces”. Dwukrotną laureatkę Festiwalu Zaczarowanej Piosenki usłyszymy w Konkursie Debiutów 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. To wielka rzecz.

Znamy finalistów!

18.05.2019

Pogoda trochę pokrzyżowała plany. Na kilka godzin przed rozpoczęciem sobotniego koncertu półfinałowego 15. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki przez Konstancin-Jeziorno przeszła potężna ulewa. Dlatego, zamiast w Amfiteatrze Parku Zdrojowego, wydarzenie odbyło się w niezwykle gościnnym Konstancińskim Domu Kultury.

Dołącz do newslettera