fbpx

Aktualności

Ty też możesz

29.04.2021

Gośćmi jutrzejszego programu „Anna Dymna – Spotkajmy się” będzie Bartosz Michalak wraz z narzeczoną Aleksandrą Kryzińską.

Pan Bartek uwielbiał wspinać się po górach, uprawiał karate. Nie ukrywa, że nagła choroba w okresie, gdy studiował prawo, wywołała w nim silną frustrację. Jak mówi, wyniósł z domu mocno zakorzeniony stereotyp męskości. O chorobę miał więc pretensje do siebie, świata i Boga. Ale nie poddał się. Skończył studia. Obecnie pracuje jako redaktor portalu internetowego. Mimo schorzeń neurologicznych nie wyzbył się pasji do uprawiania fizycznej aktywności. Planuje na przykład zdobyć Koronę Ziemi. Zawsze o tym marzył. Narzeczoną poznał przed dwoma laty, na turnusie rehabilitacyjnym w Zakopanem.

Projekt pana Bartka „Ty też możesz”, objęty patronatem Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki, ma na celu uświadamianie ludziom, że – mimo różnych problemów –  jeśli się do czegoś mocno dąży, robi się to wytrwale i z zaangażowaniem, to można bardzo wielu rzeczy dokonać.

Fot.: Bartłomiej Bujas

Zapraszamy przed telewizory w najbliższy piątek, o 6.20. Program dostępny będzie również na platformie Vod.tvp.pl.

Może Cię zainteresować

Emocje, emocje, emocje…

09.05.2021

Wczoraj, na scenie Konstancińskiego Domu Kultury „Hugonówka”, odbył się półfinał 16. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Z grona 31 wykonawców jurorzy wyłonili dwanaścioro finalistów, którzy, 12 czerwca, rywalizować będę w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Koncert transmitowano online.

Dołącz do newslettera