fbpx

Aktualności

Zapraszamy przed telewizory

20.02.2020

Gościem emitowanego jutro telewizyjnego programu „Anna Dymna – Spotkajmy się” jest Weronika Wątroba, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Mimo ograniczeń fizycznych, dziewczyna cieszy się życiem.

Weronika twierdzi, że swoje otwarte podejście do codzienności zawdzięcza rodzicom oraz dziadkom.

Fot.: Bartłomiej Bujas

– Mama pomagała i pomaga mi w realizacji zainteresowań, na przykład w pisaniu wierszy, w wydaniu tomiku, w udziale w konkursach literackich, malarstwie  i wystawie prac w Muzeum Manggha, w nauce, w udziale w spektaklach, w wolontariacie w bibliotece, w spotkaniach autorskich, w udziale w targach, w festiwalach filmowych oraz koncertach. Nie czuję się chora. Po prostu mam ograniczenia, podobnie jak każdy człowiek – tłumaczy.

Spotkanie z Anny Dymnej z Weroniką Wątrobą Program 2 Telewizji Polskiej wyemituje jutro o 6.15. Wkrótce audycja dostępna będzie również na platformie VOD.tvp.pl.

Może Cię zainteresować

Joanna Kulig: Ktoś we mnie wierzył…

29.05.2020

Jest dwukrotną laureatką „Orła”: za drugoplanową rolę w filmie „Sponsoring” oraz za pierwszoplanową rolę, w nagrodzonej „Oscarem”, „Zimnej Wojnie”, za którą otrzymała także Europejską Nagrodę Filmową. A dla naszych podopiecznych zawsze ma otwarte serce.

Paweł Domagała online

27.05.2020

Będzie to z pewnością pełne dobrej energii wydarzenie. Szczególnie w tych niełatwych czasach. Paweł Domagała zagra koncert online. Zrobi to także z myślą o naszych podopiecznych.

Dołącz do newslettera