fbpx

Aktualności

Wylicytuj wyjątkową kolację dla Orkiestry

13.01.2023

Za sprawą Anny Dymnej od lat włączamy się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przed nami kwesta na krakowskim Rynku Głównym. A już teraz prosimy o datki do naszej wirtualnej WOŚP-owej skarbonki . I zapraszamy do licytacji wyjątkowej kolacji.

31. finałowi WOŚP przyświeca motto: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. I my dołączamy do wspólnego grania.

Na platformie Allegro trwa już wyjątkowa licytacja. Zwycięzcę czeka podwójne zaproszenie na kolację w towarzystwie Anny Dymnej. Po kolacji, dzięki uprzejmości Marzeny i Krzysztofa Pierścionków,  goście Anny Dymnej spędzą nocleg w Hotelu Rubinstein zlokalizowanym w samym centrum krakowskiego Kazimierza.

Licytuj 

Z inicjatywy Anny Dymnej, podobnie jak w ubiegłym roku, uruchomiliśmy wirtualną skarbonkę, do której można przekazać datek dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pięknie dziękujemy za każdą złotówkę.

Ofiaruj datek 

„Kiedy zbierałam pieniądze w otoczeniu moich podopiecznych, byłam poruszona. Spoglądałam na ich radość. Czuli się szczęśliwi, bo rozumieli, że mogą być komuś potrzebni i pomocni. To jest zawsze moje najbardziej dojmujące doświadczenie z finałów WOŚP” – mówi Anna Dymna, do której w tym roku ponownie dołączą podopieczni, a także wolontariusze.

Do zobaczenia 29 stycznia na Rynku Głównym w Krakowie.

Tym z Państwa, którym nie uda się wylicytować kolacji z Anną Dymną, polecamy aukcje prac naszych podopiecznych, którzy również wspierają WOŚP.

Licytuj 

Anita Morga

Może Cię zainteresować

Wózkiem po plaży

27.01.2023

Teraz taka jazda będzie możliwa. W siedzibie naszych Warsztatów Terapii Zajęciowej w nadbałtyckim Lubiatowie, przy ul. Spacerowej 38, znajdują się wózki dla osób z niepełnosprawnościami. Pojazdy te umożliwiają poruszanie się m.in. po plaży.

Laureaci 23. „Albertiany” z Regionu II

26.01.2023

25 stycznia 2023 r. w Zgierzu, w Szkole Podstawowej nr 8, jury w składzie: Małgorzata Godek-Wójcik, Jolanta Toboła, Barbara Droździńska, Dorota Abramczyk wyłoniło laureatów tegorocznego Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób z Niepełnosprawnościami „Albertiana”.

Dołącz do newslettera