fbpx

Jak pomóc

Kup kartkę charytatywną

Złóż swoim klientom oraz partnerom wyjątkowe życzenia i pomóż podopiecznym fundacji.

DDK Edition współpracujemy od 15 lat. Przygotowując kolekcję karnetów na święta Bożego Narodzenia, firma pomyślała także o podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Również w tym roku każda – wybrana z oferty kartka – będzie wspierać potrzebujących kwotą 0,50 gr.

Decydując się na zakup kart świątecznych DDK Edition, zyskają Państwo pewność, że wybrali upominek, który sprawi radość zarówno adresatowi życzeń, jak i podopiecznym Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. DDK Edition to również gwarancja wysokiej jakości – karnety firmy zna i ceni cała Polska. Znakiem firmowym wydawnictwa są elegancja, artyzm i unikatowość, co przedstawia niniejsza oferta. Liczymy, że zaprezentowane przez wzory będą cieszyły się Państwa uznaniem.

Jeśli zechcą Państwo wesprzeć podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, wystarczy, że wybiorą z oferty karnety w wersji z nadrukiem indywidualnym. Wszystkie karty zawierają logo fundacji oraz informację, że nadawca udzielił wsparcia tejże organizacji. Kwota 0,50 zł z każdej zakupionej kartki zostanie przekazana na rzecz ludzi chorych i niepełnosprawnych. Sprawmy, aby każde święta promieniały blaskiem życzliwości.

Dowiedz się więcej

 

Dołącz do newslettera