fbpx

Jak pomóc

Payroll – zaangażuj swoich pracowników

Daj swoim pracownikom możliwość comiesięcznego wsparcia ważnej społecznie inicjatywy.

Payroll to sposób na bezpośrednie zaangażowanie firmy i pracowników w działania na rzecz Podopiecznych Fundacji „Mimo Wszystko”. Istotą programu jest systematyczność, która pozwala nam nieść długofalową pomoc osobom niepełnosprawnym intelektualnie. Ważna jest każda złotówka!

Program składki pracowniczej, inaczej zwany payrollem, to dobrowolne finansowe wsparcie wybranego przez pracownika celu społecznego. Payroll polega na comiesięcznym przekazywaniu zadeklarowanej kwoty w formie odpisu od wynagrodzenia. Pracownik może w każdej chwili zmienić wysokość wsparcia, a także zrezygnować z udziału w programie.

Do tej pory nawiązaliśmy udaną współpracę payrollową m.in. z firmą Tactica Pharmaceuticals.

 

Co zyskuje pracownik?

Pracownicy, którzy chcą konkretnie i regularnie pomagać, mogą to realizować w łatwy i długofalowy sposób, bez konieczności pamiętania o comiesięcznych wpłatach. Pomaganie daje radość i satysfakcję!

Głowna - pomoc indywidualna 1 Do zakładki Anna Dymna społecznie

 

Jak pomagamy - Asystent Osobisty 1 Co zyskuje pracodawca?

Firma, stwarzając pracownikom tę szansę zaangażowania na rzecz celów społecznych, o które oni sami się troszczą, w prosty sposób promuje kulturę społecznej odpowiedzialności.

do wykorzystania

 

Głowna - pomoc indywidualna 3 Do zakładki Anna Dymna społecznie 2 Co zyskuje Fundacja?

Payroll przynosi Fundacji zysk, a jego systematyczność i ciągłość pozwalają lepiej zaplanować przyszłość, dając poczucie stabilności w obszarze działań, na jakie przeznaczona zostaje pomoc pracowników.

 

Zaufali nam

Fundacja Anny Dymnej to grupa ludzi sprawiających, że świat ich podopiecznych – osób niepełnosprawnych intelektualnie – staje się bardziej radosny. Od nich możemy uczyć się otwartości, cierpliwości i czerpania radości z życia. A Fundacja, poprzez swoją misję, umożliwia nam dodawanie konkretnych wymiernych cegiełek w budowanie świata  takich właśnie wartości.

Tomasz Gomulec
Członek Zarządu Tactica Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Pomóż nam pomagać!

Skontaktuj się z nami

Dołącz do newslettera