fbpx

Jak pomóc

Pomóż nam oszczędzać

Przekazując produkty i usługi lub dzieląc się swoją wiedzą, pomożesz nam przeznaczyć więcej pieniędzy na pomaganie.

Do tej pory wybudowaliśmy i prowadzimy dwa ośrodki terapeutyczno-rehabilitacyjne: „Dolinę Słońca” w podkrakowskich Radwanowicach i Warsztat Terapii Zajęciowej w nadbałtyckim Lubiatowie. Spoczywają na nas koszty utrzymania tych placówek oraz biura, z którego korzystają nasi pracownicy. To duże, ale niezbędne wydatki, bez których fundacja nie mogłaby prawidłowo funkcjonować. Pomóż nam zaoszczędzić środki, abyśmy jeszcze większą kwotę mogli przeznaczyć na bezpośrednią pomoc osobom niepełnosprawnym intelektualnie.

 

Przekaż produkty i usługi

 

Wachlarz potrzebnych nam produktów i usług jest bardzo szeroki, dlatego z radością przyjmiemy każdą pomoc. Jeżeli Twoja firma chciałaby przekazać nam wsparcie w takiej formie, skontaktuj się z nami: wspolpraca@mimowszystko.org

 

Jakie produkty i usługi są nam potrzebne?

produkty i usługi - bez tytułu-01

Podziel się wiedzą i doświadczeniem!

 

Oszczędzanie to nie tylko konkretne produkty i usługi, ale także wiedza. Jeżeli prowadzisz warsztaty, szkolenia lub po prostu jesteś specjalistą w swojej dziedzinie pomóż nam zwiększyć kompetencje naszych pracowników. Dzięki temu będziemy działać sprawniej i bardziej efektywnie! Chętnie poszerzymy swoją wiedzę i wymienimy się doświadczeniami z dziedzin takich jak pozyskiwanie funduszy, nowe technologie, budowanie strategii czy zarządzanie zasobami ludzkimi.

Pomagają nam oszczędzać

 

 

Pomóż nam pomagać

 

Skontaktuj się z nami

Dołącz do newslettera