fbpx

Jak pomóc

Wspieraj nas regularnie

Wpłacając co miesiąc nawet niewielką kwotę, pomagasz nam nieść długofalową pomoc osobom niepełnosprawnym.

Zostań naszym stałym Darczyńcą i pomóż nam systematycznie dbać o osoby niepełnosprawne intelektualnie – Podopiecznych Ośrodka Rehabilitacyjno-Terapeutycznego „Doliny Słońca” w Radwanowicach i Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lubiatowie. Dzięki Twoim regularnym wpłatom możemy utrzymać oba ośrodki oraz zapewnić naszym Podopiecznym odpowiednie zajęcia rehabilitacyjne i warsztaty. Pomóż nam troszczyć się o tych, którzy o pomoc nie potrafią nawet prosić.

Koszt godziny rehabilitacji dla jednego Podopiecznego Fundacji to 40 złotych. Całodniowy pobyt Podopiecznego w ośrodku  „Dolina Słońca” w Radwanowicach kosztuje 280 złotych. Pomóż nam dbać o dorosłe osoby niepełnosprawne intelektualnie!

 

Pomagam regularnie

Jak pomagać regularnie?

  1. Zdecyduj jaką kwotę chcesz przekazać na rzecz naszych Podopiecznych. Może to być  20, 50 czy nawet 100 złotych – to zależy od Ciebie. Dla nas każda złotówka ma siłę milionów!
  2. Wybierz swój ulubiony dzień, w którym wybierzesz się na pocztę lub odwiedzisz swój bank, również ten internetowy!
  3. Zastanów się z jaką częstotliwością chcesz nam pomagać. Regularnie, to nie zawsze znaczy co miesiąc. Możesz wspierać nas raz na kwartał czy co dwa tygodnie.
  4. Jeżeli zdarza Ci się zapominać o takich sprawach, warto ustawić stałe zlecenie przelewu w swoim banku. Wtedy pomoc płynie do nas regularnie, a Ty nie musisz pamiętać o wykonywaniu wpłat.

Masz pytania?

Skontaktuj się z Magdaleną Szarek, tel.: 12 312 51 09, lub e-mail pomagam@mimowszystko.org

Dołącz do newslettera