fbpx

Martyna Wójcik

Martyna ma 19 lat. Jest tegoroczną maturzystką. Mieszka w Opatowie. Śpiewa od początku szkoły podstawowej. Próbuje pisać własne piosenki. Jedną z nich wysłała jako propozycję do naszego tegorocznego konkursu. Uczy się śpiewać w Studiu Wokalnym Anny Ozner w Warszawie.

W duecie z Olgą Szomańską, fot.: Joanna Pieczara

Jest dwukrotną finalistką Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. w 2017 r. śpiewała w Krakowie z Andrzejem Kobrą Kraińskim, a w 2019 roku zajęła I miejsce w dziecięcej kategorii wiekowej, w duecie z Olgą Szomańską. O jej zwycięstwie zadecydowało jury: Jacek Cygan (przewodniczący), Kamilla Baar-Kochańska, Ewa Błaszczyk, Krzysztof Cwynar, Grzegorz Daukszewicz, Michał Figurski, Krzysztof Globisz, Piotr Nagłowski, Adam Nowak, Jerzy Satanowski, Agnieszka Więdłocha.

Jej najważniejsze sukcesy wokalne to: wyróżnienie w 13. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Anny Jantar w Głownie, wyróżnienie w Konkursie „Spotkanie z Piosenką Aktorską” w Krakowie. Jest także laureatką Nagrody Specjalnej 12. Ogólnopolskiego Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży „Słowo i Piosenka” w Iłży. W wokalnym dorobku ma też na koncie występ w musicalu w warszawskim Teatrze Syrena.

Dołącz do newslettera