fbpx

Praca

Młodszy Specjalista ds. Współpracy z Darczyńcami

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” poszukuje pracownika do Działu Komunikacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków (biuro)

Twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie funduszy przeznaczonych na wsparcie dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz na finansowanie projektów realizowanych przez fundację
  • obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z darczyńcami online
  • tworzenie newsletterów oraz treści marketingowych
  • pisanie wniosków i grantów w języku angielskim
  • nawiązywanie, utrzymywanie i poszerzanie współpracy z darczyńcami online
  • obsługa CRM

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w e-mail marketingu i/lub contentmarketingu
  • lekkie pióro, mile widziane doświadczenie w storytellingu lub tworzeniu treści biznesowych
  • znajomość narzędzi do tworzenia treści marketingowych
  • znajomość portali zbiórek publicznych
  • praktyczna znajomość socialmediów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1
  • prawo jazdy kategorii B
  • ambicja oraz otwartość na nowe wyzwania
  • samodzielność
  • wysoka kultura osobista
  • pomysłowość i umiejętność tworzenia nieszablonowych rozwiązań
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność i wielozadaniowość
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysoka empatia oraz chęć niesienia pomocy potrzebującym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę z misją w ogólnopolskiej organizacji pozarządowej
  • stałe wynagrodzenie

Benefity:

  • stałe godziny pracy, z możliwością wyboru godziny jej rozpoczęcia
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach pracy przy projektach oraz szkoleń

CV prosimy przesyłać na adres: praca@mimowszystko.org

Wraz z aplikacją prosimy o przesłanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” w niezbędnych czynnościach procesu rekrutacyjnego na stanowisko młodszy specjalista ds. współpracy z darczyńcami.

Fot.: Gabriela Szewczyk