Laureaci, gwiazdy, jurorzy

2016 r. – na konkurs nadesłano 244 zgłoszenia.
Laureaci: 1. Urszula Kowalska (duet z Natalią Przybysz), 2. Patrycja Błach (duet z Damianem Ukeje), 3. Viktoria Pongowska (duet z Mieczysławem Szcześniakiem) – kat. do 16 lat; 1. Aleksandra Bogucka (duet z Mieczysławem Szcześniakiem), 2. Joanna Kryś (duet z Alicją Majewską), 3. Aleksandra Orłowska (duet z Anitą Lipnicką) – kat. pow. 16 lat.

Gwiazdy koncertu finałowego: Anita Lipnicka, Alicja Majewska, Katarzyna Nosowska, Natalia Przybysz, Mieczysław Szcześniak, Damian Ukeje.
Jury półfinału: Robert Chojnacki, Katarzyna Klich, Mieczysław Szcześniak, Katarzyna Zielińska, Tomasz Zeliszewski.
Jury finału: Ewa Błaszczyk, Sonia Bohosiewicz, Grzegorz Daukszewicz, Krzysztof Globisz, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Włodzimierz Korcz, Monika Kuszyńska, Wojciech Mazolewski, Leszek Aleksander Moczulski, Ewa Telega, Magdalena Waligórska.

Jury, Festiwal Zaczarowanej Piosenki 2016

2015 r. – na konkurs nadesłano 209 zgłoszeń.
Laureaci: 1. Anna Dąbrowska, 2. Antoni Sorówka, 3. Oliwia Maciejuniec – kat. do 16 lat; 1. Angela Wawrzyk, 2. Milena Wiśniewska, 3. Monika Wójcikowska – kat. pow. 16 lat.
Gwiazdy koncertu finałowego: Edyta Geppert, Marika, Irena Santor, Rafał Brzozowski, Grzegorz Hyży, zespół Enej.
Jury półfinału: Katarzyna Cerekwicka, Anna Cieślak, Katarzyna Dąbrowska, Krystyna Prońko, Ewa Telega, Czesław Mozil, Stanisław Soyka, Adam Woronowicz.
Jury finału: Ewa Błaszczyk, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Sadowska, Halina Mlynkova-Wronka, Magdalena Waligórska, Krzesimir Dębski, Piotr Głowacki, Adam Nowak, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Jerzy Stuhr, zespół Motion Trio.

2014 r. – na konkurs nadesłano 198 zgłoszeń.
Laureaci: 1. Amelia Dubanowska, 2. Julia Bagińska, 3. Aleksandra Orłowska – kat. do 16 lat; 1. Dariusz Buczek, 2. Natalia Modzelewska, 3. Patrycja Nocuń – kat. pow. 16 lat.
Gwiazdy koncertu finałowego: Ewa Bem, Mela Koteluk, Ania Rusowicz, Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Ernest Staniaszek.
Jury półfinału:  Monika Dryl, Magdalena Czapińska, Paweł Królikowski, Janusz Tylman, Magdalena Waligórska.
Jury finału: Ewa Błaszczyk, Urszula Dudziak, Agata Passent, Krystyna Prońko, Justyna Steczkowska, Magda Umer, Jacek Cygan, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Zbigniew Preisner.

2013 r. – na konkurs nadesłano 223 zgłoszenia.
Laureaci: 1. Roland Świstek, 2. Ilona Kałuża, 3. Sandra Chorąży – kat. do 16 lat; 1. Michał Ziomek, 2. Klaudia Skotarczak, 3. Anna Rossa – kat. pow. 16 lat.
Gwiazdy koncertu finałowego: Kayah, Mrozu, Grzegorz Turnau, Anną Ozner, Katarzyna Groniec, Ryszard Rynkowski.
Jury półfinału: Wojciech Malajkat, Barbara Wrzesińska, Magdalena Smalara, Ewelina Flinta, Magdalena Waligórska, Jarosław Kilian.
Jury finału: Urszula Dudziak, Jacek Cygan, Jerzy Stuhr, Zbigniew Preisner, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Adam Sztaba, Ewa Błaszczyk, Marek Piekarczyk, Monika Kuszyńska, Magdalena Waligórska.

2012 r. – na konkurs nadesłano 213 zgłoszeń.
Laureaci: 1. Wiktoria Smuga, 2. Radosław Graczyk, 3. Magdalena Krzemińska – kat. do 16 lat; 1. Klaudia Borczyk, 2. Krzysztof Sałapa, 3. Zuzanna Osuchowska  – kat. pow. 16 lat.
Gwiazdy koncertu finałowego: Katarzyna Wilk, Grażyna Łobaszewska, Anna Wyszkoni, Pectus, Artur Rojek, Łukasz Zagrobelny.
Jury półfinału: Emilian Kamiński, Jacek Bończyk, Ewa Konstancja Bułhak, Jerzy Satanowski, Justyna Sieńczyłło, Magdalena Waligórska.
Jury finału: Katarzyna Klich, Marek Kościkiewicz, Andrzej Seweryn, Jacek Wójcicki, Michał Żebrowski, Magdalena Waligórska, Zbigniew Preisner.

2011 r. – na konkurs nadesłano 207 zgłoszeń.
Laureaci: 1. Aleksandra Liske, 2. Milena Wiśniewska, 3. Aleksandra Nykiel – kat. do 16 lat; 1. Krzysztof Szymaszek, 2. Agata Zakrzewska, 3. Aneta Rudkowska – kat. pow. 16 lat.
Gwiazdy koncertu finałowego: Monika Kuszyńska, Alicja Majewska, Małgorzata Ostrowska, Robert Kasprzycki, Maciej Miecznikowski, Piotr Cugowski.
Jury półfinału: Marian Opania, Olga Bończyk, Anna Wiśniewska, Wiktor Zborowski, Magdalena Waligórska.
Jury finału: Ewa Błaszczyk, Magdalena Waligórska, Jerzy Połomski, Włodzimierz Korcz, Natalia Kukulska, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Robert Janowski, Andrzej Zarycki.

2010 r. – na konkurs nadesłano 265 zgłoszeń.
Laureaci: 1. Bartłomiej Martynow, 2. Michał Karol Wiśniewski, 3. Klaudia Borczyk – kat. do 16 lat; 1. Przemysław Cackowski, 2. Wojciech Urban, 3. Michał Becmer – kat. pow. 16 lat.
Gwiazdy koncertu finałowego: Halina Frąckowiak, Patrycja Markowska, Renata Przemyk, Robert Gawliński, Piotr Kupicha, Stanisław Soyka.
Jury półfinału: Krzysztof Szewczyk, Wojciech Gąssowski, Katarzyna Klich, Magdalena Stużyńska, Michał Wiśniewski, Magdalena Waligórska.
Jury finału: Ewa Błaszczyk, Magdalena Czapińska, Monika Kuszyńska, Jolanta Fraszyńska, Jacek Cygan, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Paweł Królikowski.

2009 r. – na konkurs nadesłano 249 zgłoszeń.
Laureaci: 1. Katarzyna Wachnik, 2. Agata Zakrzewska, 3. Grzegorz Batóg – kat. do 16 lat; 1. Marta Rogalska, 2. Kamil Czeszel, 3. Mariusz Trzeciak – kat. pow. 16 lat.
Gwiazdy koncertu finałowego: Hanna Banaszak, Krystyna Prońko, Anna Dąbrowska, Zygmunt Staszczyk, Łukasz Zagrobelny, Budka Suflera.
Jury półfinału: Maria Szabłowska, Ewelina Flinta, Paweł Kukiz, Robert Leszczyński, Dorota Miśkiewicz, Magdalena Waligórska. Jury finału: Ewa Błaszczyk, Czesław Majewski, Andrzej Zarycki, Danuta Grechutowa, Halina Mlynkova, Bogdan Smoleń, Maciej Wojtyszko, Magdalena Waligórska.

2008 r. – na konkurs nadesłano 216 zgłoszeń.
Laureaci: 1. Robert Rumak, 2. Zuzanna Osuchowska, 3. Klaudia Mikina – kat. do 16 lat; 1. Dariusz Tabiś, 2. Elżbieta Kuzio, Agnieszka Łozińska ex aequo – kat. pow. 16 lat.
Gwiazdy koncertu finałowego: Katarzyna Cerekwicka, Halina Mlynkova, Natalia Kukulska, Andrzej Sikorowski, Szymon Wydra, Grzegorz Markowski.
Jury półfinału: Jerzy Połomski, Anna Cieślak, Barbara Podmiotko, Radosław Kiszewski, Andrzej Poniedzielski, Marek Sierocki.
Jury finału: Ewa Błaszczyk, Danuta Grechuta, Zbigniew Hołdys, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Zbigniew Preisner, Jacek Wójcicki, Elżbieta Zapendowska.

2007 r. – na konkurs nadesłano 291 zgłoszeń.
Laureaci: 1. Karolina Sawka, 2. Tomasz Kowalik, 3. Kamil Czeszel – kat. do 16 lat; 1. Justyna Adamska, 2. Dominik Strzelec, 3. Katarzyna Nowak, Grzegorz Dowgiałło ex aequo – kat. pow. 16 lat.
Gwiazdy koncertu finałowego: Ewa Bem, Katarzyna Nosowska, Ewelina Flinta, Zbigniew Wodecki, Kuba Sienkiewicz, Artur Gadowski.
Jury półfinału: Olga Bończyk, Jacek Cygan, Dominika Łakomska, Michael Moritz, Janusz Stokłosa.
Jury finału: Danuta Grechuta, Ewa Błaszczyk, Magda Umer, Lidia Jazgar, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Krzysztof Kolberger, Michał Bajor.

2006 r. – na konkurs nadesłano 392 zgłoszenia.
Laureaci: 1. Krzysztof Szymaszek, 2. Aleksandra Sobiech, 3. Nikola Klepacz – kat. do 16 lat; 1. Łukasz Żelechowski, 2. Paulina Gil, 3. Rafał Fusiek – kat. pow. 16 lat.
Gwiazdy koncertu finałowego: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Monika Brodka, Michał Bajor, Mieczysław Szcześniak, Adam Nowak.
Jury półfinału: Krystyna Tkacz, Halina Frąckowiak, Katarzyna Zielińska, Jarosław Kukulski, Paweł Sztompke, Paweł Wawrzecki.
Jury finału: Ewa Błaszczyk, Stanisława Celińska, Anna Szałapak, Mirosław Czyżykiewicz, Jerzy Satanowski.

2005 r. – na konkurs nadesłano 372 zgłoszenia.
Laureaci: 1. Daniel Zawodnik, 2. Julia Dzierżek, 3. Angela Wawrzyk – kat. do 16 lat; 1. Wiesława Stolarczyk-Polniak, 2. Marcin Tytko, 3. Witold Dacz – kat. pow. 16 lat.
Gwiazdy koncertu finałowego: Edyta Bartosiewicz, Anna Maria Jopek, Sylwia Wiśniewska, Grzegorz Turnau, Paweł Kukiz, Andrzej Piaseczny, Michał Wiśniewski.
Jury półfinału: Bogusław Nowicki, Barbara Kolago, Justyna Holm, Paweł Kostrzewa, Hadrian Filip Tabęcki.
Jury finału: Ewa Błaszczyk, Halina Jarczyk, Dorota Segda, Krzysztof Knittel, Zygmunt Konieczny, Bogusław Nowicki, Jan Kanty Pawluśkiewicz.

 

Dołącz do newslettera