fbpx

Praca

Pracuj z nami w PR

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” poszukuje osoby do pracy w zespole PR. Miejsce pracy: Kraków, praca stacjonarna.

Szukamy osoby z doświadczeniem, lekkim piórem, umiejętnością zarządzania projektami, rozumiejącej media i media społecznościowe, ambitnej, otwartej na nowe zadania.

Nasze wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. PR;
  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość narzędzi PR;
  • znajomość rynku mediów oraz doświadczenie w kontaktach z dziennikarzami;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • doskonała znajomość j. polskiego i „lekkie pióro”;
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętność zarządzania czasem;
  • umiejętność pracy pod presją czasu, przy kilku projektach jednocześnie;
  • pomysłowość, niestandardowe podejście do zagadnień komunikacyjnych;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • elastyczność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze NGO

Twoje zadania:

  • wsparcie w realizacji projektów PR-owych i marketingowych oraz koordynacja wybranych;
  • współpraca z podwykonawcami;
  • tworzenie planów komunikacji i wysyłek kreatywnych;
  • kontakty z mediami;
  • koordynowanie komunikacji w mediach;
  • planowanie wydarzeń;
  • pisanie np. informacji prasowych, artykułów, postów.

Oferujemy:

  • możliwość pracy i rozwoju w stabilnej firmie;
  • pracę w przyjaznej atmosferze;
  • udział w nieszablonowych projektach;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • brak dress code’u;
  • dofinansowanie wypoczynku.

Na CV czekamy do 28.02.2024 r.

e-mail: pr@mimowszystko.org